VERX Sp. z o.o.
ul. Joteyki 13/52
02-317 Warszawa
NIIP: 945-20-75-308
tel.: (71) 72 58 634
e-mail: verx@verx.pl

Zestaw interaktywny Promethean


Zestaw PR AB 78 Touch

78''

Cena brutto

6699 PLN

 

Nauka jest podróżą, której kolejne etapy osiąga się krok po kroku, lecz nawet najbardziej rewolucyjne osiągnięcia zaczynają się od podstaw. Początkiem interaktywnego środowiska edukacyjnego może być solidna tablica interaktywna i pakiet oprogramowania, dzięki któremu treści nauczania nabierają życia i rozmachu. Tablica ActivBoard 78 Touch to znakomity początek drogi.

Urządzenie ActivBoard 78 Touch to oferta koloru, ruchu i interaktywnego funkcjonowania w rozsądnej cenie nieprzekraczającej możliwości żadnej szkoły. Potencjał zwiększenia liczby jego funkcji czynią z niego znakomitą podstawę rozbudowy interaktywnego środowiska edukacyjnego. Dodanie funkcji ActivArena 50 wzbogaci urządzenie o tryb jednoczesnej obsługi przez dwóch użytkowników i sprawi, że współpraca przy tablicy stanie się częścią procesu nauczania. Z kolei zastosowanie dołączonego do urządzenia oprogramowania ActivInspire Personal Edition, pełnego inspirujących zasobów, szablonów i ćwiczeń, sprzyja przeżyciu przez uczniów niepowtarzalnych doświadczeń. Dostępne możliwości są ogromne i rozciągają się aż po edukacyjny horyzont.

Co wchodzi w skład zestawu

  • Tablica interaktywna Promethean ActivBoard 78'' 6Touch DryErase  (praca 6osób jednocześnie, 5lat gwarancji) 
  • Projektor krótkoogniskowy Promethean PRM 45A, WXGA, 15000:1, 3600 ANSI, HDMI, VGA
  • Wysięgnik Promethean do projektora krótkoogniskowego PRM 45A
  • PRZEDŁUŻACZ KABLA ZASILAJĄCEGO 5M (CERTYFIKAT VDE) GEMBIRD
  • KABEL HDMI-HDMI 10M HIGH SPEED ETH 3D TV GEMBIRD (V1,4)
  • Głośniki Media-Tech Audience HQ MT3143B

W cenie zestawu: cenione na Świecie oprogramowanie do tworzenia i edycji interaktywnych treści Activ Inspire w wersji Professional Edition w polskiej wersji językowej, licencja pozwala na zainstalowanie oprogramowania na 5urządzeniach typu pc/notebook. Wartość oprogramowania w zakupie pojedynczym to ponad 1000zł netto. Dodatkowo zestaw zawiera 2 bezbateryjne pióra elektroniczne. Ponadto użytkownik uzyskuje dostęp do zasobów interaktywnych o zróżnicowanej tematyce i poziomie nauczania, ClassFlow – oprogramowanie pozwalające na jednoczesną pracę z wykorzystaniem tablicy oraz urządzeń mobilnych uczniów (smartfony, tablety etc.)