VERX Sp. z o.o.
ul. Joteyki 13/52
02-317 Warszawa
NIIP: 945-20-75-308
tel.: (71) 72 58 634
e-mail: verx@verx.pl

Pakiet Wizualizer


Pakiet Wizualizer

Cena brutto

1290 PLN

 

 

Pakiet obejmuje:

  • Materiały szoleniowe do przeprowadzenia szkolenia własnego z zakresu "Jak prowadzić lekcję z wykorzystaniem multimediów"
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne związane z zakresem powyższego szkolenia.
  • Wizualizer myBoard DOC-500AF

 Materiały, do przeprowadzenia szkolenia własnego, są autorskimi elementami przygotowanymi przez naszych trenerów, pozwolą one zapoznać się Państwu z możliwościami wykorzystania, w pracy dydaktycznej, sprzętu multimedialnego.

Materiały są udostępniane jako prezentacje multimedialne, bez ograniczeń czasowych i ilościowych związacyh z ich wykorzystaniam.

 

Wizualizer myBOARD DOC-500AF to szybki i przenośny wizualizer, w pełni zintegrowany z oprogramowaniem interaktywnej tablicy, sprawia, że łatwiej niż kiedykolwiek przechwycisz obrazy i przedstawisz je na lekcji. Prosta i intuicyjna obsługa- wystarczy podłączyć wizualizer do portu USB 2.0 w komputerze i już można generować zdjęcia i obrazy w rozdzielczości 5 mega pikseli.
 
Elastyczne ramię z autofokusem, obiektywem z balansem koloru oraz funkcją zoom sprawiają, że szybko zmienisz rozmiar obiektu podczas tworzenia prezentacji.
Kamera dokumentowa myBoard wyposażona jest w oprogramowanie umożliwiające zarządzanie zeskanowanymi plikami.
 
DOC-500AF może być używany do przesyłania zdjęć czy dokumentów do komputera i zapisywania ich jako video, JPG, TIF lub BMP. Można go również stosować jako skaner 3D. Aparat wyposażony jest w obrotową głowicę kamery zamontowaną na regulowanym, elastycznym ramieniu ułatwiającym wykonywanie zdjęć pod różnym kątem. Skanowany obiekt może być doświetlony za pomocą dwóch lampek umieszczonych po bokach kamery, zamontowanych na elastycznych wysięgnikach.